Dotychczasowa strona będzie działała przez pewien czas jako archiwum.

Ciekawe zawody rodziców- spotkanie z policjantem

Dnia 14.01.2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem- Panem Mariuszem (tatą jednego z naszych przedszkolaków). Pan Mariusz przedstawił dzieciom swoją bardzo ważną i odpowiedzialną pracę, opowiedział maluchom czym zajmują się na co dzień policjanci.  Nasz gość pokazał przedszkolakom akcesoria policyjne, które dzieci mogły przymierzyć i które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Funkcjonariusz  przypomniał dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze  oraz najważniejszy numer alarmowy 112. Następnie wytłumaczył, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Przedszkolaki  otrzymały prezenty - naklejki odblaskowe.  Jednak największym zainteresowaniem cieszyło się oglądanie policyjnego radiowozu. Dzieci miały okazję usiąść w środku samochodu a także posłuchać syreny policyjnej. Ten dzień i to spotkanie przedszkolaki na pewno zapamiętają na długo.

Panie Mariuszu- serdecznie dziękujemy za poświęcony dzieciom czas.