Ciasteczka w przedszkolu

Dnia 26 lutego nasze przedszkolaki wraz z Paniami przygotowały ciasteczka. Trzeba przyznać, że dzieciom nie zabrakło zapału i ochoczo oraz z pełnym zaangażowaniem pracowały: najpierw kruszyły herbatniki następnie formowały bajaderki i obtaczały je w wiórkach kokosowych. Przyjemne było robienie ciasteczek a jeszcze przyjemniejsza była ich degustacja.

Teatrzyk lalkowy w naszej szkole

Nasze przedszkolaki, wraz z koleżankami i kolegami z oddziału "O" oraz klas 1-3, obejrzały spektakl "Cenne rady" w wykonaniu Teatru Lalek Bajka. Dzieci poznały losy kózki, Czerwonego Kapturka oraz pawia. Celem bajki było ukazanie jak unikać zagrożeń na ulicy oraz gdzie szukać pomocy, jeśli brak obok rodziców lub opiekunów. Dzieci przypomniały sobie również że nie należy ufać obcym, nie nawiązywać z nimi znajomości i nie przyjmować od nich prezentów.

Akcja - ozdabianie pierników

Nasi najmłodsi, z niewielką pomocą mam, przygotowywali się do świąt ozdabiając piernikowe ciastka. Zabawy było co nie miara, bo ozdobione zostały nie tylko ciastka. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem i zacięciem artystycznym wykonały zadanie.

Mikołaj w przedszkolu

6 grudnia 2017 r. naszych przedszkolaków odwiedził Mikołaj. Aby zachwycić gościa, dzieci śpiewały piosenki  i deklarowały, że są grzeczne. W nagrodę Mikołaj wręczył maluchom prezenty oraz chętnie razem z nimi pozował do zdjęć.