Zabawa andrzejkowa

Dnia 30 listopada w naszym Przedszkolu odbyły się Andrzejki. Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w zabawie i wróżyły sobie z kolorowych kart, serc, butów oraz przedmiotów ukrytych pod kubeczkami. Cała zabawa zakończona została wspólnymi tańcami.

Przygotowania do świąt

Dnia 5 grudnia nasze przedszkolaki rozpoczęły przygotowania do świąt. Najpierw, dzieci razem z rodzicami, ozdabiały bombki, a później wspólnie ubrały choinkę.

Bardzo dziękujemy mamom za zaangażowanie i bardzo wysoką frekwencję.

Dzień pluszowego misia

Dnia 24 listopada w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły do przedszkola swoje pluszaki i razem z nimi tańczyły, śpiewały i bawiły się chustą animacyjną. Przedszkolaki wykonały też pracę plastyczną oraz recytowały wiersze. Na słodki dodatek, tego miłego dnia, dzieci degustowały przysmak misiów-miodek.

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja , której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Przedszkolaki z Zespołu Szkolnego w Ładzyniu , jak co roku postanowiły w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego, też dnia 26.05.2017r. zaprezentowały swoim rodzicom program taneczno – wokalno - recytatorski. Po występie były, prezenty (kwiaty ręcznie malowane farbami), życzenia, całusy,  oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy maluchy zostały nagrodzone burzą braw. Nad przygotowaniem całej uroczystości oraz dekoracji Sali czuwała wychowawczyni Marta Bieńkowska i Pani Jagoda Kwiatkowska. Na zakończenie wszyscy goście zaproszeni na wspólny, słodki poczęstunek przygotowany przez mamy naszych przedszkolaków.

ZDJĘCIA