W dniu 07.04.2017 r. został rozstrzygnięty konkurs pt. ‘’PANI WIOSNA ,,

W konkursie udział wzięło czworo dzieci z grupy : 3latki , 4-latki,5-latki

Z udziałem rodziców . Organizatorem konkursu była pani Marta Bieńkowska, która wręczyła dzieciom  dyplomy oraz nagrody.

Kolejny raz Rodzice i dzieci wykazali się pomysłowością,  wyobraźnią, zdolnościami plastycznymi . Podczas obrad jurorzy dostrzegali i wskazywali w kolejnych pracach szczegóły i detale, które szczególnie zwróciły pomysłowością oraz dokładnością i precyzją. Wszystkie prace (zgłoszono ich 4 ) zachwyciły jurorów, którymi byli  pani  dyrektor Mirosława Rek oraz nauczyciele naszej szkoły . Raz był to sposób wykonania kwiatów (wiernie oddający żywe drzewa ), innym razem dobór kolorów czy materiałów, czy wreszcie kompozycja ,,PANI WIOSNY ’’ . Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za udział w konkursie i gratulujemy wspaniałych efektów rodzinnej pracy!

 

Laureaci konkursu

- Bartek Orłowiec i Mariola Orłowiec

-Gabriela Wiktorowicz i Katarzyna Wiktorowicz

-Aleksandra Płochocka i Tomasz Płochocki

-Marika Domaszczyńska i Renata Domaszczyńska

 

GRATULUJEMY !


 

Dnia 13.01.2017 r. oczekiwaliśmy z ogromnym zniecierpliwieniem, bowiem tego dnia w naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Razem z koleżankami i kolegami z kl. „0” bawiliśmy się na sali gimnastycznej, a do wspólnej zabawy zapraszała nas Wodzirej który zabawiał nie tylko wspaniałą muzyką ,ale różnymi konkursami . Muzyka, efekty świetlne ,,sztuczna mgła ‘’ towarzyszyły wspaniałej zabawie . Tradycją jest, że na bal karnawałowy każdy z nas przebiera się za swoją ulubioną postać z bajki. Na balu bawiły się więc: wróżki, księżniczki, motylki, pszczółka, policjanci , Batman , kowboje, kościotrup i wiele innych ciekawych postaci. Nasze Panie miały problem z rozpoznaniem nas ;-) Gdy dzieci poczuły się trochę zmęczone ogłoszono przerwę,a w Sali czekały już pyszne przekąski .Podczas całej zabawy na twarzach dzieci gościł uśmiech.

ZDJĘCIA

Dniu 13 czerwca 2016r., przedszkolaki , pod opieką wychowawcy Marty Bieńkowskiej i opiekunów:
p. Ewa Janus, rodziców p. Monika Rozbicka, p. Ewa Madziar radośnie spędziły czas w Sali Zabaw
„ Bajka Cafe” w Mińsku Mazowieckim. Niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi.Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola .


Dnia 31 maja dzieci z przedszkola wyjechały na wycieczkę do Rancza ,,Okapi’’ w miejscowości Dębe Wielkie p. Marta zorganizowała dla nas ten wyjazd, na którym czekało na nas mnóstwo atrakcji mimo deszczowej pogody. Na Ranczo dzieci strzelały z łuku, przechodziły przez labirynt, szukały złota w piasku, zjeżdżały na linie. Na koniec zabaw kiedy byliśmy zmęczeni, zjedliśmy kiełbaski z ogniska, nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola. Przedszkolaki nie mogą się już doczekać kolejne wycieczki.