Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu odbyły się dopiero 24.02.2015 r. Tego dnia sala przedszkolna wypełniła się po brzegi  szanownymi gośćmi: Babciami i Dziadkami oraz rodzicami, którzy także chcieli zobaczyć  przedszkolaków podczas występów. Wszystkich gości przywitała p. Danusia, podziękowała wszystkim za przybycie i złożyła najserdeczniejsze życzenia. Następnie dzieci pięknie ubrane recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Oczywiście dzieci nie zapomniały wręczyć upominków, które przygotowały na zajęciach z p. Danusią. Po części artystycznej nadszedł czas na słodki poczęstunek,  przygotowały przez  mamy. Patrząc na twarze gości, z pewnością można stwierdzić, że przedstawienie im się podobało i docenili dziecięce wysiłki i starania .

 

ZDJĘCIA

     Wigilia zbliżała się tuż, tuż….A żeby wigilijne stoły przy których wspólnie zasiedliśmy były piękne, trzeba je było ozdobić świątecznymi stoikami. Oczywiście żeby wykonać stroiki potrzebne były: gałązki świerka, gąbka, świece, ozdoby oraz MAMY(p. E. Klaga, p. B. Rowińska i p. M. Wąsowska), których pomocne dłonie są niezbędne i z którymi współpraca w przedszkolu układa się wspaniale. Wykonanie stroików nie było łatwym zadaniem, ale przedszkolaki poradziły sobie z tym świetnie. A to efekt ich pracy.

ZDJĘCIA

     Pieczenie pierniczków stało się już chyba przedświąteczną tradycją w naszym przedszkolu. Tym razem spotkaliśmy się 12 grudnia, a towarzyszyły i pomagały nam mamy: p. B. Rowińska i p. M. Wąsowska. Pracy było bardzo dużo- wałkowanie, wycinanie i ozdabianie-ale my daliśmy radę. Nasze pierniczki były przepiękne i smakowały równie dobrze, co potwierdzali wszyscy, którzy ich spróbowali.

 

ZDJĘCIA