Dzień Mamy i Taty

 

          Dnia 27 maja wszystkie przedszkolaki, wraz z wychowawczynią p.Danusią Płochocką i rodzicami, spotkały się w sali przedszkolnej, aby wspólnie świętować Dzień Mamy i Taty. Dzieci na tą wyjątkową okoliczność przygotowały wiersze i piosenki, które wywołały uśmiech na twarzach zgromadzonych gości. Nie zabrakło także prezentów, które dzieci wykonywały na zajęciach. Na tym jednak nie zakończono świętowania, bowiem po części artystycznej wszyscy rozpoczęli grillowanie, które sprawiło ogromną radość szczególnie dzieciom.

ZDJĘCIA

GOŚĆ

     Dnia 5 lutego do przedszkola przybył wyjątkowy gość- p. S. Piotrowski, który jest strażakiem. Pan Sławek bardzo ciekawie opowiedział dzieciom o swojej pracy i odpowiedział  na wszystkie ich pytania. Przedszkolaki miały także niepowtarzalna okazję obejrzeć sprzęt strażacki oraz zrobić sobie zdjęcie w strażackim hełmie. Spotkanie to było nie tylko ogromną atrakcją, ale także ważną lekcją na temat bezpieczeństwa.  Panu Sławkowi bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas.

ZDJĘCIA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

     Dnia 22 stycznia cała nasza grupa wzięła udział w uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Do tego święta przedszkolaki przygotowywały się bardzo długo- każdy bowiem chciał najpiękniej jak potrafi powiedzieć dla dziadków wierszyk, zaśpiewać piosenki oraz zatańczyć. Dla wielu spośród dzieci był to pierwszy występ przed tak dużą publicznością. Była to wspaniała okazją, aby powiedzieć kochanym babciom i dziadkom jak wiele dla nas znaczą oraz podziękować za miłość, dobroć i czas, który nam poświęcają. Zaprezentowany program artystyczny bardzo spodobał się naszym kochanym gościom o czym świadczyć mogły częste owacje. Na twarzach zgromadzonych gości cały czas gościł uśmiech.
     Po części artystycznej wszyscy goście zostali przez wnuki obdarowani własnoręcznie wykonanymi prezentami oraz zostali zaproszenia na słodki poczęstunek przy herbatce.

 

ZDJĘCIA i FILM

     Czytanie bajek przez rodziców

     I semestr  roku szkolnego 2013/2014 był czasem kiedy rodzice mieli możliwość przybycia do przedszkola, aby poczytać dzieciom bajki. Z szansy tej skorzystały mamy: p. R. Domaszczyńska, p. A. Abramowska-Owsianko, p. J. Piotrowska, p. E. Tchorzewska,  i p. A. Piotrowska. Dla dzieci były to wyjątkowe chwile i słuchały wszystkich mam z ogromna ciekawością. Dziękujemy pięknie wszystkim mamom za zagospodarowanie dla przedszkolaków czasu wolnego oraz za piękne czytanie bajek  i zapraszamy częściej Kiss

ZDJĘCIA